Konsultacje ortopedyczne w naszej przychodni

21.03.2019

Zapraszamy Państwa na konsultacje ortopedyczne do naszej przychodni w Jabłonnie - cena konsultacji 100 zł. Od marca przyjęcia pacjentów rozpoczyna specjalista ortopeda-traumatolog, dr n. med. Piotr Nowak.
Pan Piotr jest lekarzem z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie ortopedii i chirurgii narządu ruchu.
Tytuł specjalisty w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu uzyskał w 2005 roku.
Pracę doktorską obronił w 2007 roku. W swojej rozprawie przeanalizował właściwości biomechaniczne i efektywność terapeutyczną stabilizatora zewnętrznego polskiej konstrukcji o nazwie Dynastab N stosowany w leczeniu złamań dalszej nasady kości promieniowej. Stabilizator ten został wdrożony do produkcji i jest stosowany w leczeniu tego typu złamań w Polsce i za granicą.
Specjalizuje się w leczeniu artroskopowym schorzeń i urazów stawu kolanowego i barkowego oraz wykonuje rutynowo zabiegi protezoplastyki zarówno całkowitej jak i połowiczej stawu kolanowego i biodrowego. Zajmuję się również leczeniem zachowawczym zespołów bólowych w obrębie narządu ruchu, wykonuje przeciwbólowo iniekcje pod kontrolą USG. Wiedza, nowoczesne i sprawdzone metody operacyjne są dla Pana Piotra, jako chirurga-ortopedy, wykładnią postępowania w codziennej pracy z pacjentem. Sprostanie oczekiwaniom pacjentów jest dla lekarza rzeczą najistotniejszą. Stały postęp w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zwiększa komfort i skraca leczenie pacjenta, dla Pana Piotra natomiast jest motywacją do poszerzania wiedzy i stosowania jej w praktyce lekarskiej.
Zapraszamy do skorzystania z porad.