O nas

O nas.

    W skład zakładu wchodzą dwa ośrodki zdrowia w Jabłonnie i w Chotomowie. Placówki działają od 1973 roku, zatrudniamy personel  z wieloletnim doświadczeniem. Naszą dewizą jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie i oszczędzanie czasu pacjentów – prowadzimy zapisy do lekarzy na ściśle określoną godzinę.

   Zapisy do lekarza są prowadzone w rejestracji od godz. 8.00, telefonicznie od godz. 8.30, na dzień bieżący do wyczerpania wolnych miejsc. Istnieje możliwość umówienia się na wizytę na dzień następny.

   Jesteśmy zakładem publicznym, tzn., że organem założycielskim zakładu jest Gmina Jabłonna, która powołuje Radę Społeczną Zakładu mającą funkcję kontrolną i doradczą. Jesteśmy też Zakładem Samodzielnym tzn.. że finansowanie naszej działalności pochodzi z kontraktu zawartego z NFZ, z którego opłacamy koszty eksploatacyjne, pensje personelu, koszty badań laboratoryjnych, usg, rtg., zakupy sprzętu, inwestycje i remonty. Gmina Jabłonna ma prawo jako organ założycielski wspomagać naszą działalność w miarę swoich możliwości budżetowych.