Badania USG w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Jabłonnie

16.07.2019

Zapraszamy na badania USG do Gminnego Ośrodka Zdrowia w Jabłonnie.
Badania USG  są popularną metodą diagnostyki obrazowej. Pozwalają szybko zdiagnozować wiele chorób oraz sprawnie określić stan naszych narządów wewnętrznych oraz mięśni, tkanek i naczyń krwionośnych. Badania ultrasonograficzne są nieinwazyjne i bezpieczne dla naszego organizmu.

Bezpłatnie, posiadając skierowanie od lekarza z naszej przychodni, mogą Państwo wykonać następujące badania USG:

  1. jamy brzusznej,
  2. tarczycy,
  3. ślinianek,
  4. nerek, moczowodów, pęcherza moczowego,
  5. obwodowych węzłów chłonnych.

Pacjenci zadeklarowani do naszych przychodni mogą również wykonać inne badania USG w cenie promocyjnej - 65 złotych i są to:

  1. mózgowie (USG przezciemiączkowe),
  2. tkanki miękkie,
  3. jądra, moszna,
  4. śródpiersie (u dzieci).

W celu wykonania bezpłatnego badania proszę zgłosić się ze skierowaniem do rejestracji Gminnego Ośrodka Zdrowia w Jabłonnie lub Wiejskiego Ośrodka Zdrowia  w Chotomowie. Badania, które będą wykraczały poza zakres badań refundowanych przez NFZ w ramach POZ będą wymagały opłaty. Pacjenci zadeklarowani do naszych ośrodków zdrowia ponoszą opłaty w wysokości 65 złotych za badanie. Pozostali pacjenci uiszczają opłaty zgodnie z cennikiem obowiązującym w SZPZOZ. Obecnie w cenie promocyjnej – 100 zł.

Na badania można zapisać się również telefonicznie pod nr tel.: 22 782 43 35 lub 22 772 62 95.

Bezpłatne badania USG w przychodniach dotychczas z nami współpracujących tj. NZOZ Mediq i NZOZ Legionowo obecnie są możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzyskaniu zgody na badanie udzielone przez pracownika rejestracji SZPZOZ.