Wy zostańcie w domu, my dla Was będziemy w pracy!

31.03.2020

W tych niezwykle trudnych chwilach podejmujemy wszelkie działania i dokładamy szczególnej staranności aby pomóc wszystkim chorym, osobom starszym i pozostającym w domu z powodu nałożonej kwarantanny.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, nasz lekarz Pani Maria Trójczak – Żero dołączyła do akcji – POMAGAMY i będzie udzielała naszym pacjentom porad lekarskich również poza godzinami pracy w przychodni. Ze względu na szczególną postać tych porad nie będą mogli Państwo uzyskać recept, skierowań i zleceń, czy tradycyjnej porady medycznej. Natomiast Pani Maria pomoże Wam rozwiać wątpliwości, udzieli wskazówek, upewni Was co do słuszności postępowania w sytuacji w jakiej obecnie się znajdujecie, kiedy nie będziecie mogli dodzwonić się do przychodni i uzyskać porady podczas godzin pracy naszych placówek.
Telefon kontaktowy do Pani Marii Trójczak – Żero: 603 691 087.
Z uwagi na to, że jest to prywatny telefon do lekarza, prosimy o korzystanie z niego z rozwagą. Natomiast Pani Maria zobowiązuje się, że odbierze każdy telefon o ile będzie miała taką możliwość i będzie do Państwa dyspozycji nawet do godziny 21 w tygodniu oraz od 8 do 21 w weekendy.
Dziękujemy Pani Mario, że jest Pani z mami. Jesteśmy dumni mając w swoim zespole lekarza, tak oddanego swoim pacjentom.
Korzystając z okazji prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas prób kontaktu telefonicznego z naszymi przychodniami. Otrzymujemy od Was sygnały, że jest on utrudniony szczególnie w godzinach porannych. Wiemy natomiast, że łatwiej jest się do nas dodzwonić w godzinach popołudniowych. Prosimy zatem abyście zawsze kiedy to możliwe, próbowali skontaktować się z nami w godzinach popołudniowych lub mailowo. Zwracamy się do Was z prośbą o składanie tą drogą zapotrzebowania na wypisanie recepty, gdyż to właśnie przyjmowanie próśb o wypisanie recepty zajmuje naszym pracownikom najwięcej czasu, uniemożliwiając kontakt telefoniczny pozostałym pacjentom.
Mail do składania zapotrzebowania na receptę:
📧 jablonna@zozjablonna.pl
📧 chotomow@zozjablonna.pl