Zapraszamy do poradni ginekologicznej w SZP ZOZ w Jabłonnie.

22.01.2020

 

Miło nam poinformować Panie, że w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Jabłonnie należącym do Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Jabłonnie, ul. Parkowa 21, ponownie funkcjonuje poradnia ginekologiczna. W ramach poradni mogą Panie uzyskać poradę ginekologiczną, wykonać badanie USG narządu rodnego, pobrać cytologię, a na zlecenie lekarza wykonać badanie USG piersi.

Przyjęcia odbywają się w środy w godzinach 16-20. Na wizytę należy zapisać się, osobiście lub telefonicznie, pod nr telefonu: 22 782 43 35 lub 22 772 62 95.

Poradnia finansowana jest ze środków Gminy Jabłonna i skierowana do mieszkanek Gminy Jabłonna. Przed wizytą u lekarza konieczne jest złożenie deklaracji potwierdzającej mieszkanie w Gminie Jabłonna.

O rodzaju wykonanych podczas konsultacji badań decyduje lekarz. W związku z ograniczonym czasem przeznaczonym na konsultację, podczas wizyty możliwe jest wykonanie wyłącznie badania USG narządu rodnego i pobranie cytologii. Na badanie USG piersi należy zapisać się w dodatkowym terminie, po uzyskaniu skierowania na badanie od lekarza ginekologa z naszej poradni.

Zapraszamy do zapisu i skorzystania z porad i badań w naszej poradni. Mamy nadzieję, że obecna edycja programu spotka się z równie wysoką oceną i popularnością, jak edycja ubiegłoroczna.